Kolonie żeglarskie w Hiszpanii (9-12 lat)

Dziecięce kolonie żeglarskie w Hiszpanii – niezapomniana przygoda dla Twojego dziecka


Pozwól swojemu dziecku doświadczyć niezapomnianej przygody w Hiszpanii, gdzie połączymy naukę z zabawą i zapewnimy mu bezpieczeństwo, wygodę i wiele atrakcji.


Kim jesteśmy?
Jesteśmy doświadczonymi organizatorami kolonii żeglarskich. Nasze szkolenia w Gdyni to już ugruntowana pozycja, a teraz chcemy zaprosić Twoje dziecko na niezapomnianą wakacyjną przygodę do Hiszpanii!


Krok po kroku przez Hiszpanię

Po pierwsze, zapewnimy Twojemu dziecku bezpieczną i wygodną podróż samolotem pod opieką znanych im trenerów z Miejskiego Klubu Żeglarskiego “ARKA” z lotniska w Gdańsku do lotniska w Alicante (Hiszpania).

Następnie dotrzemy do Mariny w miejscowości Torrevieja, gdzie zobaczymy naszą bazę: http://www.rcnt.com Zakwaterowanie dzieci w apartamentach przy plaży i polskie jedzenie w restauracji Peter Pan zapewnią im wygodę i dobrą kondycję.

A teraz atrakcje – wyróżniające elementy naszej oferty:
1. Wycieczki i poznawanie Hiszpanii
2. Śródziemnomorskie piękne plaże oraz parki wodne z kąpieliskami
3. Mundo Mar – Park rozrywki dla dzieci
4. Żeglowanie na ciepłych wodach Morza Śródziemnego

To tylko najważniejsze punkty, ale to nie koniec!

Na miejscu zapewniamy również słońce, ciepłą wodę, złociste plaże i możliwość popluskania się przez dziecko w basenie otwartym.

Bezpieczeństwo i opieka:
Nasze dzieci mają zapewniony doskonały sprzęt i opiekę trenerską. Bezpiecznie asekurujemy je na wodzie za pomocą pontonów ratowniczych, co daje Tobie rodzicu spokój i pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach.

Kolonia żeglarska w Hiszpanii – szczegóły:
Pod opieką jednego trenera jest od 6 do 8 dzieci, które mieszkają razem z nim w apartamencie. Żeglowanie na ciepłych wodach Morza Śródziemnego to główny cel tej kolonii. Odbywają się one w drugiej połowie września i pierwszej połowie października.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń na numer 602 340 654 (Paweł Kuczys) lub

napisz nam maila na: zagle@mkzarka.pl

Rozpocznij przygodę Twojego dziecka już teraz!